Meist

TreeColor OÜ

Põhiliseks tegevusalaks on puidust välisviimistlus materjalide tööstuslik värvimine, siseviimistluspuidu vahatamine ning värvimine. Meie sihtturuks on valdavalt Eesti siseturg, kuid viimasel ajal oleme suunanud oma pilgud ka välisturule.
Meie eesmärk on olla kliendikeskne ja väärtustada tema aega ja ideid, leiame parima lahenduse ka kõige innovaatilisemale projektile. Oma töödes ja tegemistes oleme täpsed ja kohusetundlikud. Täidame kõik omale võetud kohustused, ning pigem loobume uutest töödest kui kliendile antud lubadusi murdma hakkame. Oleme oma ala professionaalid ja laialdaste kogemuste põhjal oskame pakkuda just kõige paremat ja mõistlikumat lahendust.

Meeskond

Sõltuvalt tööde mahust, töötab meie tootmisüksuses, pidevalt arenev, 2 - 3 liikmeline, spetsiaalse väljaõppe saanud meeskond. Kõigil neil on kvaliteetse toodangu andmiseks vajalikud oskused ja kogemused.

Tootmine

Meie tootmisüksus asub 200m² suurusel kaasaegsel pinnal Saha-Loo tee 20, Tallinna külje all. Vahetult tootmistsehhi kõrval asub suur asfalteeritud plats, kus toimub toodangu laadimine veokite haagistele või siis merekonteineritesse. Tootmisüksuse ruumid on soojustatud ja köetavad, mis võimaldavad meil anda aastaringselt toodangut kuivades ja kvaliteetsetes tingimustes. Tootmishoone kõrgus võimaldab meil vajadusel laadida toodang transpordivahenditele ka siseruumides. Me pakume järgnevaid tooteid:  • Koostöö

    Pakume erinevaid koostöövõimalusi nii majatehastele kui ka ehitajatele. Läbirääkimiste tingimustes oleme alati paindlikud ja vastutulelikud. Ehitajatele ja Majatehastele pakume:  • Miks valida tööstuslikult värvitud laud?